Úno 20

Předpověď počasí pro Seefeld

Sdílet na Facebooku

Zařazeno do kategorie Počasí

Přímo zde naleznete předpověď počasí pro lyžařský resort Seefeld (Bergbahnen Rosshütte). Jedná se o velké a dobře vybavené zimní středisko nacházející se pouhých 20 kilometrů na severozápad od Innsbrucku. Cesta z Prahy sem za dobrých okolností zabere jen něco kolem 5 hodin.

Dohromady se zde nachází 35 kilometrů sjezdovek všech obtížností. Délka běžkařských tratí je 266 kilometrů. Nadmořská výška areálu se pohybuje v rozmezí od 1.234 m do 2.064 m. Jednodenní skipas vás tu vyjde na obvyklých 35 euro. Zajímavostí je, že na zdejších sjezdovkách se konaly dvakrát olympijské hry(1964 a 1976) a jednou mistrovství světa v klasickém lyžování (1985). Areál tak mají hodně v oblibě profesionálními lyžaři. Sjezdovek je ale zde opravdu hodně, což umožňuje, aby si tu svojí vybrali i méně zdatní lyžaři. A vyblbnout se zde můžou samozřejmě i rodiny s dětmi. Sjezdovky jsou zde široké a dobře upravené. Jediná nevýhoda je, že díky nižší nadmořské výšce, než je v Alpách zvykem jsou zde celkem závislí na počasí. Nicméně o hlavní sezonu od prosince do dubna tu podmínky bývají ideální.

Na vysvětlenou pro ty z vás, kteří neovládají moc dobře angličtinu, tak následující tabulka obsahuje předpověď počasí na pět dní dopředu (monday = pondělí, friday = pátek). U každého dnu je ikonka a textový popis jaké se očekává počasí a pod ním maximální a minimální teploty přes den.

Napiš komentář