Úno 13

Předpověď počasí pro Kitzbühel

Sdílet na Facebooku

Zařazeno do kategorie Počasí

Krásné počasí v KitzbuheluKitzbühel je jedním z nejoblíbenějších rakouských zimních středisek. Právě zde se nachází legendární Hahnenkamm, což je nejenom 1.712 metrů vysoká hora, ale zároveň název pro sjezdovku, která je považována za jednu z nejnáročnějších na světě. Slavný sjezd se jezdí už od roku 1940 a měří 3.312 metrů a převýšení činí 860 metrů. Nejstrmější místo sjezdu má sklon 85%, takže se vlastně jedná o kolnou stěnu. Závody světového poháru v Alpském lyžování se zde konají pravidelně. Jinak zdejší sjezdovky jsou samozřejmě otevřené i běžným návštěvníkům.

Zalyžovat si na zdejších sjezdovkách je opravdový zážitek, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. Čeká tu na vás areál se 170 kilometry sjezdovek tří úrovní a 55 kabinovými nebo sedačkovými lanovkami. Navíc to sem opravdu není daleko. Od Prahy je Kitzbühel vzdálen 420 kilometrů. Takže jediné co ještě budete potřebovat je dobré počasí. S tím vám snad také pomůže tato stránka.

Na vysvětlenou pro ty z vás, kteří neovládají moc dobře angličtinu, tak následující tabulka obsahuje předpověď počasí na pět dní dopředu (monday = pondělí, friday = pátek). U každého dnu je ikonka a textový popis jaké se očekává počasí a pod ním maximální a minimální teploty přes den.

A na závěr tady pro vás ještě máme nádherné panorama Kitzbühel. Snad vás trochu naláká, jak nádherně tady je, jak v zimě tak v létě, jen když natrefíte na to správné počasí!

Napiš komentář